ONLINE VÝUKA ANGLIČTINY PO SKYPE

Máte problém si najít volný čas na dojíždění na angličtinu, nebo bydlíte daleko, ale přesto byste ráda navštěvovala naše kurzy? Pak právě pro vás jsme připravili Výuku angličtiny online. V dnešní době videomeetingů, pracovních videohovorů a Facetime, většina našeho života probíhá online. Výuka angličtiny online je proto velmi moderní a žádaná.

Výhody Skype angličtiny

Méně starostí

Nemusíte dojíždět, ani uklízet před příchodem lektora.

Opakujte kdykoliv

Všechny materiály najdete online a můžete si cvičení kdykoliv zopakovat.

Pánem svého času

Časově se přizpůsobíme vašim potřebám a rozvrhu.

Moderní lekce

Součástí výuky jsou i interaktivní hry a výuka pomocí anglických videí.

Žádné učebnice

Nepotřebujete nic jiného, než počítač s připojením k internetu.

Začátečníci i pokročilí

Online angličtina je vhodná pro jakoukoliv pokročilost angličtiny.

Jak probíhají lekce angličtiny po Skype?

Lekce se prakticky neliší od individálních kurzů angličtiny, jediným rozdílem je to, že namísto v učebně vidíte lektora na monitoru. V předem daný čas a den se s vámi spojí po Skypu, nebo pomocí jiného programu na videohovory. V průběhu hodiny angličtiny si procvičíte konverzaci, gramatiku, poslech a vyzkoušíte si nepřeberné množství online cvičení. U vysvětlování některých jevů si lektor může pomoci sdílením obrazovky nebo přeposláním některých materiálů k výuce před samotnou hodinou.

Pro koho je online výuka angličtiny vhodná?

  • Pro maminky na mateřské dovolené, které nemají zajištěné hlídání a nechtějí, aby lektor chodil k nim domů.
  • Pro studenty, kteří bydlí daleko od Říčan, ale zaujaly je naše kurzy.
  • Pro handicapované studenty, kteří z jakéhokoliv důvodu nejsou schopní dojíždět za výukou angličtiny.
  • Pro zaměstnané klienty, kterým dojíždění připadá jako ztráta času.
  • Pro studenty, kterým vyhovují naši vyučující, ale nárazově nemohou dojíždět, přestěhovali se, nebo se jim z jakýchkoliv důvodů osobní setkání nehodí.

ZKUŠEBNÍ HODINA ZDARMA!

Vyzkoušejte si Skype English nanečisto.

Bezplatná zkušební hodina výuky po Skype

Ne všichni studenti si ale dokáží představit učit se jazyk po internetu. Proto jsme se rozhodli nabídnout vám 1. hodinu Skype English zdarma. Seznámíte se s lektorem, vyzkoušíte spojení a kvalitu svého wifi připojení a zaměříte se na namátková cvičení z různých úrovní angličtiny. Tato seznamovací hodina slouží k tomu, abyste se rozhodli, jestli je online výuka pro vás. Lektor má zároveň možnost posoudit vaši úroveň jazyka a doporučit nejvhodnější zaměření výuky. Pokud se vám online výuka zalíbí, rovnou se domluvíte na první oficiální hodině. V opačném případě se můžete s tím samým lektorem domluvit na klasické výuce tváří v tvář. Záleží jen na vás.

Angličtina s českým lektorem
350 Kč/hodinu
Angličtina s rodilým mluvčím
450 Kč/hodinu

Co je v ceně?

Cena se může lišit podle pokročilosti studenta a frekvence výuky. Účtovány jsou pouze reálně odučené hodiny, nebo lekce stornované méně než 24 hodin předem. Cena zahrnuje přípravu na hodinu a 45 minut výuky jazyka.