Skupinové kurzy angličtiny v centru Prahy

Hledáte příjemný a hlavně účinný způsob jak se naučit skutečně mluvit a rozumět anglicky? Máte za sebou biflování gramatiky i nekonečné opakování slovíček, ale vaše schopnost mluvit a domluvit se v cizí zemi je stále na bodu mrazu? Pak se svěřte do rukou našim zkušeným lektorům a vyzkoušejte semi-individuální výuku v malých skupinách stejně pokročilých studentů.

90 minutové lekce pro začátečníky i pokročilé

Již šestým rokem otevíráme oblíbené kurzy angličtiny, při kterých se naučíte skutečně komunikovat, konverzovat a hlavně rozumět anglickému slovu i písmu. Při zábavně koncipovaných 90 minutových lekcích vás lektor provede základními frázemi, slangovými výrazy i konverzačními obraty, které skutečně využijete při svých cestách do zahraničí.

Začátečníci se naučí potřebné základy gramatiky, ale zároveň si vyzkouší jednoduché anglické konverzace s ostatními studenty, aby si získané znalosti prověřili v praxi. Díky pravidelnému střídání gramatiky, poslechu, konverzace a psaní rychle získáte předpoklady pro další prohlubování znalostí.

Tematicky zaměřené lekce na míru studentům

Lekce pro mírně pokročilé skupiny studentů jsou koncipované do tematických celků, jako je konverzace v hotelu, při cestování, na dovolené, v restauraci a mnoho dalších. V těchto lekcích využíváme a prohlubujeme znalosti, získané buď v našich základních kurzech, nebo při jiném typu výuky v minulosti.

Na začátku a na konci každého kurzu otestujeme vaše znalosti tak, abychom mohli výuku přizpůsobit přímo potřebám a úrovním jednotlivých skupin a vy tak máte jistotu, že se vaše angličtina s každým semestrálním kurzem zlepšuje. Díky těmto testům navíc můžeme náplň hodin připravit na míru studentům a nespoléhat se jen na posloupnost lekcí v učebnicích.

Kromě učebních materiálů získáte od lektorů i nespočet tipů na anglické filmy, písničky nebo aplikace do chytrých telefonů, díky kterým se můžete vzdělávat i ve svém volném čase a urychlit tak proces učení. Každý student navíc v ceně kurzu obdrží i odkaz na sérii materiálů a poslechů na domácí učení.

V čem jsou miniskupiny lepší než hromadné učení nebo naopak privátní lekce AJ?

Astarea nabízí různé druhy výuky anglického jazyka, ale jsou to právě miniskupiny, které se těší velké oblíbenosti našich studentů. Kurzy jsou vhodné pro naprosté začátečníky, falešné začátečníky, ale i pokročilejší studenty, kteří mají zájem svoje znalosti cizího jazyka dále rozvíjet.

Pro každou pokročilost nabízíme samostatné skupiny o velikosti 5 – 8 studentů. Za 20 let od založení jazykové školy Astarea víme, že tato velikost skupiny spojuje efektivitu soukromých lekcí s cenovou výhodností a výukovou rozmanitostí hromadné výuky. Pojďte se podívat, proč si naši studenti stále častěji volí právě studium angličtiny v miniskupinách.