INDIVIDUÁLNÍ KURZY ANGLIČTINY V ŘÍČANECH A OKOLÍ

Potřebujete skutečně intenzivní výuku angličtiny? Nemáte pevný rozvrh a nevyhovuje vám přesně daný den a čas skupinových lekcí? Nebo se prostě jen stydíte před ostatními a chcete, aby se lektor věnoval pouze vám? Pak je individuální výuka přesně pro vás.

Zábavné hodiny

Nebojte se slabikování učebnice. Používáme širokou škálu materálů od novinových článků, interaktivních cvičení až po zjednodušené knihy a videa.

Osobní přístup

U nás nejste jen student, ale jedinečná osobnost. Při konverzaci probereme váš den a témata lekcí zaměříme podle vašich zájmů a koníčků.

Pravidelný test pokroku

Po domluvě připravujeme pololetní testy, ze kterých je vidět vaše současná úroveň angličtiny. Jasně tak vidíte, jak se zlepšujete.

20 let zkušeností

Výuce jazyků se věnujeme více než dvě desetiletí. Nepřekvapí nás studenti, kteří neslyší poslech, nebo jim dělá problém hláskování, ačkoliv ostatní zvládají levou zadní.

Začátečník nebo pokročilý? Máme lektora přímo pro vás

Věnujeme se všem úrovním pokročilosti od naprostých začátečníků až po pokročilé studenty, kteří si chtějí jazyk pouze oprášit nebo se připravit na mezinárodní jazkykové zkoušky. Kromě výuky angličtiny pro manažery nabízíme také doučování dětí do školy a studentů na maturitu, zkoušky na VŠ nebo před odjezdem na Erasmus.

Přizpůsobíme termíny a místo výuky vašim potřebám

Výuka může po domluvě probíhat  téměř kdekoliv. Buď lektor dojede přímo k vám domů, nebo do kanceláře, nebo se výuka může konat přímo u nás v sídle Astartey. Také termíny výuky je možné po domluvě flexibilně přesouvat, takže pokud máte v době výuky meeting, nebo se chystáte na služební cestu, o svou angličtinu nepřijdete.

Neučíme podle učebnice, ale podle vás

Každá lekce je maximálně přizpůsobena požadavkům studenta a zaměření hodin je možné flexibilně měnit podle aktuálních potřeb. Pokud máte příští týden důležité jednání, prezentaci, nebo děti referát ve škole, zaměříme se na jeho kontrolu a nacvičování přednesu. Odpověď na důležitý anglický e-mail s vámi lektor probere přímo na výuce a před odjezdem na služební cestu může být hodina zaměřena například na pravidla konverzace na meetingu, nebo pro začátečníky například na to, jak si objednat lístek na metro, nebo jídlo v restauraci.


PRO KOHO JE VÝUKA URČENA?

Pro lepší představu o zaměření výuky jsme připravili několik vzorových variant. V případě, že se nenajdete v žádné z nich, kontaktujte nás. Rádi vám připravíme lekce na míru.

Jazykový bootcamp

Ideální pro ty, kteří potřebují angličtinu zlepšit téměř ze dne na den. Zajistíme pro vás intenzivní výuku 2-3 týdně po 90 minutách v termínu a místě podle vašich představ. Tento kurz je ideální pro studenty odjíždějící na Erasmus, kteří zjistili, že bude výuka v cizím jazyce, nebo pro maminky na mateřské dovolené, které si potřebují oprášit angličtinu před důležitým pohovorem, projít CV v angličtině a vyzkoušet si odpovědět na pohovorové záludnosti v cizím jazyce. Výuka může být tak nárazová, jak si budete přát.

Mezinárodní jazykové zkoušky

Pokud se chystáte na zkoušky Cambridge English: KET, PET, FCE nebo CAE, pravděpodobně si kromě angličtiny samotné potřebujete procvičit také průběh těchto testů. V našich lekcích si vyzkoušíte mezinárodní jazykové zkoušky nanečisto. S lektorem se pak zaměříte přesně na to, co vám dělá největší problémy. Ať už je to konverzace (monolog, dialog, popis obrázků), použití gramatických jevů ve specifických cvičeních, porozumění psanému textu nebo eseje. Příprava na zkoušky může být tak expresní, jak potřebujete. Od jednorázových zkušebních testů, přes 2-3 mesíční přípravné kurzy až po dlouhodobou přípravu.

Pravidelný student

Tento styl výuky je určený pro ty, kteří se chtějí naučit nový jazyk od začátku, zvýšit si kvalifikaci nebo se vzdělávat na mateřské. Lekce většinou probíhají 1x týdně po dvou lekcích (tedy 90 minut výuky). Za tu dobu stihne lektor procvičit všech 5 jazykových dovedností – konverzaci, čtení, psaní, gramatiku a poslech. Student se tak neustále zlepšuje. Dle našich zkušeností se šikovný student může za 2 roky tohoto typu výuky dostat z úplného začátečníka na úroveň maturity z angličtiny (B2).

Angličtina pro děti

Díky dlouholetým zkušenostem s výukou kroužků pro děti v mateřských školách nabízíme zábavnou formu angličtiny pro děti od 4 let. Výuka dětí probíhá 1x až 2x týdně. Pro velmi malé děti doporučujeme 30-45minutové lekce, pro školáky pak 45 minut. V průběhu lekce si děti procvičí nová slovíčka, naučí se říkanky a písničky a procvičí si jeijch použití v praxi. Školáci mohou s lektorem probrat domácí úkoly a nejasnosti v gramatice, které si děti okamžitě vyzkouší v praxi.

Business English pro manažery

Víme, že čas manažerů je drahý. Manažerská angličtina se tedy většinou odehrává 1x týdně 45-90 minut podle vašich aktuálních možností. V průběhu lekcí s českým, nebo rodilým mluvčím si procvičíte fráze a obraty, které využijete na meetingu a ve formálních e-mailech. Naučíte se číst smlouvy a obchodní podmínky v angličtině a procvičíte si prezentace a slovní zásobu z vašeho oboru. Lekce Business English jsou určené pro studenty, kteří umí anglicky minimálně na úrovni B2 a nedělají základní chyby v gramatice, aby bylo možné navázat složitějšími gramatickými obraty, frázovými slovesy a business články.

Angličtina s českým lektorem
350 Kč/hodinu
Angličtina s rodilým mluvčím
450 Kč/hodinu

Co je v ceně?

Cena se může lišit podle pokročilosti studenta a frekvence výuky. Účtovány jsou pouze reálně odučené hodiny, nebo lekce stornované méně než 24 hodin předem. Cena zahrnuje přípravu na hodinu, materiály pro studenta (kromě učebnice, pokud je třeba), dopravu na místo výuky a 45 minut výuky jazyka. Druhý student stejné úrovně a zaměření se může výuky účastnit za zvýhodněných podmínek. Pro 3 a více osob nabízíme skupinovou výuku angličtiny a firemní kurzy angličtiny.